Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimibe menjek 5,14-es...

Milyen gimibe menjek 5,14-es átlaggal? Bp

Figyelt kérdés

Nem olyan nagyon erősre gondolok de azért tovább tudjak tanulni jó egyetem/főiskolára....Humán töri szakja lehetőleg legyen...

14.L (saját tapasztalat nagyon érdekel)


2014. dec. 7. 22:14
 1/7 anonim válasza:
100%
Ilyen átlaggal már tanulnod sem érdemes
2014. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5,14-es átlaggal olyan gimibe menj, ahol egyáltalán nem tanítanak semmit, amihez számolni kéne.
2014. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, matek, fizika van mindenhol. Hát akkor sok jót nem tudok javasolni. Esetleg megpróbálhatsz felmentést kérni belőle.
2014. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy jött össze ez az átlag, drága kérdező? Nálatok 6-os jegy is van?
2014. dec. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudjátok én maximalista vagyok és 5,14-es átlagot tudok produkálni....:DAtyám jól benéztem...inkább megyek szaközépbe mert ez nagyon fájt....Nem tudom hogy jött ki de asszem nagyon fáradt voltam...(nem vagyok ilyen hülye) Mentem a menthetőt...alaposan elnéztem...ez szóljon mentségemre....:"D

Na de most komolyan:

Az átlagom: 4,3

2014. dec. 8. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Így máris más :D Egyébként a gimiről csak annyit, hogy nem látom sok értelmét. Ugyanúgy le tudsz bárhol máshol érettségizni, ugyanúgy nem fognak lenézni azért, mert szakközépbe érettségiztél, sőt még mivel szakközép, így jóval többet tanulhatsz adott dolog (szaktól függően), mint gimiben.

A gimi csak arról szól, hogy kiváló tanuló legyél, és 0-24 tanulj, különben kirúgnak, mert a rossz statisztika nekik nem pálya.

Egy szakközép suli meg néha még különb is, mint egy gimnázium.

2014. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerület?
2015. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!