Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A váci Boronkayba szeretnék...

A váci Boronkayba szeretnék továbbtanulni az alábbi szakokon: 16-környezetvédelem 05-nyelvi előkészítőre épülő környezetvédelem 04-angol nyelvi előkészítő (gimnáziumi) és talán az 01-angol haladó-német kezdőre Mik az esélyeim?

Figyelt kérdés

Mik az esélyeim ezekkel az átlagokkal?

5.o:4,5

6.o.:4,3

7.o:4,0-4,1

8.félév(ha nem rontom el): 4,7-8

Ha írnék egy minimum 70 pontos felvételit lenne esélyem a bekerülésre?



2014. dec. 10. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb pontokkal is van eselyed :) de igy szinte tuti higy felvesznek
2014. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! te a Boronkay-ba jársz?:)
2014. dec. 10. 17:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ismerem, mert egy ismerősöm oda jár, és valami 70 közeli, de még hatvanas pontszámmal került be, de nem emlékszem pontosan.
2014. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ezek közül a szakokra valamelyikre jutott be?
2014. dec. 11. 12:59
 5/9 anonim válasza:
Szerintem is felvesznek.Egyébként én környezetvédelmi szakon vagyok és csak ajánlani tudom!Baromi jók a laborok, nagyon felszereltek és érdekesek a kísérletek.
2014. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
tuti felvennének:) ha sima környezetvédelemre jönnél akkor osztálytársak lennénk:DD
2014. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én már lassan két éve boronkays vagyok, és annak idején angol-környezetvédelemre vettek fel.


Utólag belegondolva szerintem felesleges az a nulladik... oké, hogy meglett a középfokú nyelvvizsgám, de erre fel 10.-ig itt unatkozom heti öt angol órában. :D


Viszont a laborokat nagyon szeretem, nem is értem, miért vacilláltam valaha a környezetvédelmi és a sima gimnáziumi osztály között. Szerintem megéri G-snek lenni, mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

2014. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Be fogsz kerülni. Nekem is ennyi pontom volt és bekerültem környezetvédelemre, pedig anno még ide volt a legnegyobb a ponthatár. Nem tudom most hogy van.
2015. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hogy ment a felvételid?:)
2015. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!