Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NYME, GDF vagy inkább semmi?

NYME, GDF vagy inkább semmi?

Figyelt kérdés
Informatikai végzettséget szeretnék szerezni, hogy külföldön jobbak legyenek az elhelyezkedési esélyeim (kint sok helyen kérnek valamilyen közép- vagy felsőfokú végzettséget), mivel korábban az NYME-re jártam gazdaságinformatikára, de félbe hagytam, gondoltam, azt kellene folytatnom (vagy ha nem is a BSc-t, legalább egy fsz képzést), de sajnos nincs levelező vagy távoktatásos tagozat az NYME-s képzésen, így pedig munka mellett, 2 órányira az iskolától nem tudnám megoldani a nappali tagozatot. Ezért gondoltam a GDF-re, mert ott van távoktatás és munka mellett is tudnám csinálni, de elég rosszak róla a vélemények. Nekem igazából csak egy papír kell, a területet, amit tanulok, nem igazán tanítják egyetemen, tehát itthon tanulok, gyakorlok, tapasztalatot szerzek, csak a papír hiányzik, amit külföldön sokszor kérnek. Szerintetek inkább érdemes lenne belevágni mégis az NYME-be valahogy, esetleg nem rosszabb nála a GDF gazd.info vagy mérnökinfo fsz sem? Külföldön számít az egyetem neve, érdekli őket, pontosan honnan van a papír?
2014. dec. 14. 09:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!