Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha félévkor kettes vagyok...

Ha félévkor kettes vagyok akkor még lehetek évvégén négyes? Nagyon nehéz lenne? 2-3 db. tantárgyból szeretnék évvégéig négyesre javítani.

Figyelt kérdés
Szerintetek megoldható?
2014. dec. 21. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Az több mindentől függ:


-mennyi, illetve milyen jegyeid vannak most

-a második félévben mennyi jegyet lehet összeszedni

-milyen átlagra kerekít felfelé

-számít-e, ha "benyalsz" nála


Hirtelen csak ezek jutottak eszembe.

2014. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért kérdezem mert nagyon szeretnék majd tovább tanulni..szerinted ha 12-ben csak ötös leszek akkor felhozhatom a hátrányomat? most 11-es vagyok..
2014. dec. 21. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az érettségit kell a lehető legjobbra megírni, és pontduplázással sokkal több pontot tudsz megszerezni; ha a 2 szükséges tárgy érettségiét 100%-osra írod meg, akkor már 400 pontod lesz a továbbtanuláshoz, ehhez még hozzájöhetnek egyéb jogcímen pluszpontok (nyelvvizsga, OKTV-eredmény, sporteredmény, stb.), összesen 500 pontot lehet összeszedni.
2014. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És hogy tudok duplázósat írni? Emelt érettségit kell tennem?
2014. dec. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!