Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos és próbaképpen töltögetem a felvételi teszteket. Nagyjából 80 pontosak. Eredetileg a Berzsenyibe akartam menni, de elgondolkoztam rajta, hogy beírok egy jobbat is. Ti mit gondoltok? Felvennének egy jobba? Válaszokat előre is köszi :)

2014. dec. 22. 12:25
 1/6 anonim válasza:
Mindenképpen érdemes megpróbálni egy jobbat is, mert nem veszítesz vele semmit. A 80 pont elég jó, bár nem ismerem azt az iskolát, ahová menni szeretnél, a követelményeit, de ha nem próbálsz meg egy erősebb iskolát is, akkor később csak bánni fogod.
2014. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2014. dec. 23. 18:47
 3/6 anonim válasza:
Ha hallgatyz ram a berzsenyibe ne menj nagyon szar iskola lett ... Regen jo volt de mar nem olyan mint regen..ami eleg nagy szegyen... A Károlyi Mihályt ajanlanam neked az is ott van akozelben :) az meg eleg jo es eros :)
2015. jan. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

zöld kéz mindenkinek! :)

2015. jan. 4. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én a Madáchot ajánlanám (ha még aktuális a kérdés) erős, de nagyon jó suli kedves tanárokkal, sok programmal és kiemelkedő nyelvoktatással....
2015. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, megfontolom :)
2015. jan. 7. 17:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!