Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes rendszergazdának...

Érdemes rendszergazdának tanulni? Keresett szakma? Mennyit fizet átlag?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes, mivel jól hasznosítható.


Tescoéknál kb 160 nettót keres egy analfabéta rendszergazda aki épphogy össze tud kötni két gépet + az árakat be tudja írni a kéz pda-ba és még diplomája sincs hozzá..


Igazából akkor fogsz vele nagyon jól keresni amikor majd elkezded a saját tudásodat pénzzé váltani!

(szerver uzemeltetés weblap kereskedelem)


Érdemes mindenképp tanulni ezt a szakirányt


És nem csak rendszergazdai hanem akár rendszer mérnöki szintig is..

2010. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, lenne még egy olyan kérédsem, hogy mennyi, és milyen szintű matek kell hozzá. Jelenleg 4-es, 3-mas vagyok maekból, ezért is nem pájázok meg diplomás informatikus szakot. A túl magas szintű matek nem nekem való, de szerintem hálózaépítés még menne. Infóból 5ös voltam világ életemben, és a pc felhasználásom nem csak wowozásban merült ki. :)
2010. febr. 2. 22:22
 3/4 czibles ***** válasza:
100%

ha nem vagy jó matekból akkor mérnök infóra ne jelentkezz, mert ahogy nézem eléggé durva matek kell oda. emelt matek érettségivel viszont már jók az esélyeid a bentmaradásra is.

(amúgy most fogok én is felvételizni, és ha minden jól megy akkor BME mérnök infóra fel is fognak venni.)

ha meg hálózat építés érdekel (engem is) akkor csinálj egy cisco tanfolyamot, ahhoz nagyon minimális matek kell (legalábbis az első 2 szemeszterben, de kizárt, hoyg ezután kelljen). aztán ezzel már el tudsz helyezkedni komolyabb helyen is.

2010. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 <b>Chuck Norris</b> válasza:
Szia, érdekelne hogy mire jutottál, merre fogsz továbbtanulni, esetleg találtál-e valami jó sulit. Csak mert hozzád hasonló helyzetben vagyok én is, és eléggé tanácstalan vagyok hogy merre tovább.
2010. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!