Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik a debreceni Csokonai...

Valaki14000 kérdése:

Akik a debreceni Csokonai gimibe jelentkeztek humán tagozatra azoktól szóbelin mit kérdeztek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ide könnyebb bejutni.. Nem tudom,hogy ez tényleg így van-e?!

2014. dec. 30. 13:59
 1/5 anonim válasza:
Szia, en is ide jelenkezek. Volt egy levelezos verseny amin ha kivaloan teljesitessz akkor a szobelire megkapod a maximalis pontot. En megkaptam, ugyhogy nekem mar nem kell szobelizni, csak elveszelgetni. Fontosnak tartjak, hogy muvelt legyel, olvass. Tolunk kerdeztek, hogy miket olvastunk, most mit olvasunk stb. A szobeli "teteleit" megtalalod az iskola honlapjan, pdf be letoltheted. Tobbnyire verseket, kotelezoket kernek. Sok jo kepessegu beirja, aki pl Fazekasos szinten van, es ha jobb iskolaba felveszik eloled kicsuszik. Remelem segitettem, es ha minden jol megy jovore osztalytarsak leszunk:) sok sikert holnapra.
2015. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mit értesz azon belűl h levelezős "dolog"? Szerinted 200/155 ponttal felvennének oda? Lány vagy vagy fiú?
2015. jan. 16. 17:59
 3/5 anonim válasza:
Volt egy verseny és az azon részt vettek megkapták a max pontot az az 50 et. Szerintem felvesznek, nem kérnek olyan sokat. Lány vagyok. Milyen lett a felvételid, és az átlagod?
2015. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
42 pont lett az írásbelim sajnos..az átlagom 4.2 lett. Már nincs az a verseny? Tőled miket kérdeztek? Vagy te stóbelin nem voltál? Nemsokará itt a szóbeli félek..:/ sokat tanultál ra?
2015. febr. 21. 12:08
 5/5 A kérdező kommentje:
És az igaz ,hogy jó pontnak nézik ha énekkaros vagyok? Mert én 4 éve kórusos vagyok es 4-5 éve dobolok. Remélem nézik
2015. febr. 21. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!