Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Szent István Gimnázi...

Budapesti Szent István Gimnáziumba hogyan lehet atiratkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek 2015 szeptemberetol odajarni,oda fogok felvetelizni. De ha nem vesznek fel,akkor at tudnek iratkozni meg a nyaron vagy ilyenre nincs lehetoseg? Vagy csak felevtol?

2015. jan. 2. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Igyekezz a felvételivel, hogy szóba se jöhessen, hogy "nem vesznek fel"! :) Az átiratkozás nagyon nehéz munkákkal jár, és csak akkor lehet, ha valaki elmegy az iskolából. Akkor szoktak pótfelvételi-félét tartani, de az ilyeneken nagyon nagy a verseny, mivel a Szent István az ország 3. legjobb gimnáziuma (tudtommal).

De az első ilyenkor, hogy fel kell hívni az igazgatót. Ő tud több információval szolgálni.

Amiért még nem ajánlom az átiratkozást, hogy nem is biztos, hogy olyan jól be fogsz tudni illeszkedni, mintha oda járnál a kezdetek óta.

A másik, hogy amelyik suliba mennél, azt is megszeretheted, nem muszáj a Szent Istvánhoz ragaszkodnod.


Remélem segítettem, sok sikert a felvételihez, és remélem bekerülsz! :)


/Egy szintén nyolcadikos felvételiző/

2015. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a válaszodat!:) megkerdezhetem,hogy te hova szeretnel menni?
2015. jan. 2. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az Eötvösbe, úgyhogy konkrétan egy helyzetben vagyunk! :) Csak az EJG az ország 2.-ja, és én is kb. ennyire akarok bejutni, mint te (szóval, hogy még átiratkozásra is hajlandó lennék).
2015. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végre valaki megért:D neked is sok sikert kívánok,remélem mindketten bekerülünk,ahova szeretnénk:)
2015. jan. 2. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!