Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvehetnek a Szent László...

Felvehetnek a Szent László speciális/emelt angol szakára, vagy a magyar-olasz kéttannyelvűbe? (bővebben hol máshol? )

Figyelt kérdés

77 pontos lett a felvételim, 47 magyar és 30 matek.

Félévi jegyem (8.):

Magatartás: 5

Szorgalom: 5


Nyelvtan: 5D

Irodalom: 5D

Angol: 5D

Történelem: 5D

Földrajz: 5D

Rajz: 5

Média: 5

Matek: 4

Tesi: 4

Fizika: 5

Kémia: 5

Technika: 5

Biológia: 5

Informatika: 5


Tehát két 4-em van... És kíváncsi vagyok, ti mit tudtok, mert igazából nem az érdekel, hogy felvesznek-e, hanem hogy behívnak-e szóbelizni?


2010. febr. 4. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, bár én 2004-ben felvételiztem, de nem voltak ilyen jó jegyeim, és az olasz kéttannyelvűre mégis felvettek.
2010. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem simán felvehetnek olaszra, én a 74 pontommal és 4,5-ös átlagommal vagyok 75., és azt mondta az ismerősöm, akinek az anyja a Lászlóban dolgozik, hogy általában a 120. helyig be szoktak jutni az emberek.:)
2010. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!