Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István egyetem, Lovas-ta...

Szent István egyetem, Lovas-tanár (hippológus) és -szervezői ágazatról vélemény? Tapasztalat? Történet? Bármi?

Figyelt kérdés
Eléggé érdekel de semmit sem tudok a képzés feltételeiről sem, meg semmi másról sem.. :(

2015. jan. 3. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A SZIE egy nagyon jó egyetem. Ez a szak egy szakirányú továbbképzési szak, tehát biológia, állattenyésztő, vadgazda, agrármérnök, állatorvos stb... diploma birtokában lehet rá jelentkezni. Maga a képzés magas színvonalú, jó, érdekes és hasznos, de meglehetősen speciális, tehát csak ha kifejezetten lómániás vagy, akkor ajánlanám.
2015. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves első válaszoló!


Az mindegy hogy milyen diploma ? mert én elsősorban műszaki menedzserre akarok menni,mert az még érdekel is és állás is van, még pl állattenyésztővel nem biztos hogy el is tudnék helyezkedni, de mindenképpen akarok lovas ágon is végzettséget. csak hát a feltételeket én se találom

2015. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért alapvetően biológiai jellegű végzettségekre lehet építeni. A részletekről az ÁOK Dékáni Hivatalánál érdemes érdeklődni.
2015. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

köszönöm :)

azoktól se zárkózók el

utána fogok érdeklődni

köszi mégegyszer

2015. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!