Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt be kell írni felsőfokú...

Ezt be kell írni felsőfokú tanulmányként a felvételikor? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jelentkezni szeretnék 2015. szeptemberi képzésre, és elkezdtem kitölteni az e-felvételis adatlapokat. Az egyik pontban meg kell adni, hogy van/volt-e felsőfokú tanulmányom. 2010-ben felvettek egy képzésre, és be is iratkoztam augusztus végén, de (nem várt események miatt) egy pár nap múlva ki is íratkoztam (nem voltam egy órán sem). Szóval nem tudom, hogy ez aktív félévnek számít-e?

(Véleményem szerint az én esetemben nincs is jelentősége, mivel költségtérítéses, levelezős képzésre jelentkezem. Ez gondolom annál fontos, aki államira jelentkezik, hogy ne lépje túl a max. 12 félévet. Kérlek javítsatok ki, ha rosszul gondolom.)

Ilyen esetben tehát meg kell -e jegyeznem, hogy volt "felsőfokú tanulmányom"?



2015. jan. 4. 15:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy amire most akarok jelentkezni, az már egy másik szak, és az elsőt nem is szeretném befejezni (bár igazából szinte el sem kezdtem).
2015. jan. 4. 15:20
 2/3 anonim válasza:

Szerintem már minden egyetem,főiskola neptun rendszer használ,így ha belépsz oda,akkor a beiratkozás résznél meg tudod nézni,hogy aktív féléved volt-e.

Szerintem aktív félév volt,de ezt nem tudom biztosra. Egyszerűbb lenne,ha felhívnád a sulit,ahova jártál,és megkérdeznéd a TO-t,vagy a diákcentrumot,HÖK egyik tagját. :)

2015. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2015. jan. 5. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!