Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Miskolci Egyetem Műszaki...

A Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Karára szeretnénk járni szeptembertől és érdekelne, hogy pontosan, hogy is van ez a kreditrendszer?

Figyelt kérdés
Ugyebár ha sikeresen levizsgázik valaki egy tárgyból, akkor kap érte kreditet és én valami olyasmit hallottam, hogyha államilag finanszírozott képzésben veszek részt, akkor áttesznek fizetősre, ha nem szerzek meg a 30ból legalább 15kreditet. Ez valóban így van?
2015. jan. 4. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a kreditek felét meg kell szerezned, de ha jól tudom csak évente, vagyis az évi hatvanból kell megszerezni minimum harmincat különben átsorolnak.
2015. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2 félév alatt kell minimum 30 kreditet összeszedned, de állítólag van olyan kar/szak, ahol már a 28-at is "elfogadják" és nem tesznek át fizetősre.
2015. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem egy félév alatt kell 15kreditet összegyűjtenem, hanem két félév alatt 30kreditet. Rendben köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!