Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan, aki részt vesz...

Van olyan, aki részt vesz február 5-én az ELTE TÓK előalkalmassági vizsgáján?

Figyelt kérdés
Én mennék, de a honlapon, ahonnan le kell tölteni a jelentkezési lapot, csak a tavalyi, azaz a 2014-es van fenn. Van olyan, aki megtalálta valahol esetleg a 2015-öset?

2015. jan. 5. 23:59
 1/3 anonim válasza:
Én is idén jelentkezek az eltére, de én az Apor Vilmoson csinálom meg az előalkalmasságit, arra január 15-ig lehet jelentkezni, és 29-én van:)
2015. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok! Aki volt, annak hogy sikerült? Mit kellett csinálni? Voltak akiknek nem sikerült? Az ének húzós volt?
2015. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Én speciel az Aporon csináltam meg egy hete az előalkalmasságit, mert minél előbb le akartam tudni, de az ELTE-re szeretnék járni majd.

Én rettentően parázós vagyok, de itt egyáltalán nem volt rá okom, mert abszolút teljesíthető volt. Persze az ELTE-n állítólag nehezebb, de erről csak az tud nyilatkozni, aki ott csinálta. :)

2015. febr. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!