Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 alapszak vagy 1 mester éri...

2 alapszak vagy 1 mester éri meg jobban?

Figyelt kérdés
A kérdésem nagyon összetett. Jelenleg mesterszakos vagyok, de csak akkor lenne értelme itt maradni, hogy ha doktorira akarok menni, én viszont nem akarok. Sose tudtam, mi lesz velem, de ez egyre szörnyűbb már. Ez a mester pedig bezárja az ajtókat, vagyis én úgy érzem. Hiába csak másfél év. Nem is tudom elképzelni, hogy elvégzem. Másik mesterre viszont félek jelentkezni, mert itt is máshogy kezelték a "külsősöket" gondolom, ez máshol is így van. Én ott külsős lennék, nem biztos, hogy felvennének. Lenne másik alapszak, amit elkezdenék, de akkor meg kudarc élményem lenne, visszaléptem 3 évet. Ráadásul egy nem tudom, hogy egy NEM versenyképes Msc vagy 2 Bsc diploma éri-e meg jobban?

2015. jan. 6. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdéseid támadnak, az azt jelenti, hogy már eleget tanultál, s eleged van a felsőoktatsából. Irány dolgozni!
2015. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most is dolgozom, köszi a tanácsot :) Nincs elegem a felsőoktatásból, szívesen tanulnék még, van egy rakat támogatott félévem, érdemes lenne lejárni :)
2015. jan. 6. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha MSc-d is van, az újabb lehetőségeket nyit meg, és mivel rövid érdemes befejezni. Inkább utána kezdj bele egy másik BSc-be, akár levelezőn, ha elfogytak a támogatott féléveid.
2015. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!