Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az 1. Rákóczi György rendvédel...

Az 1. Rákóczi György rendvédelmi gimnáziumba felvételizek Derecskén. Izguljak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. A rendvédelmi oriántációs gimnáziumba fogok fizikálisan felvételizni. Pontosan hogy zajlik a folyamat? (Mármint a fizikai).Különösön hasznos lenne ha részletesen írnátok a hajlított karú függésről.

2015. jan. 6. 19:18
 1/7 anonim válasza:

Szia!:) én oda járok. Lesz 2km-es futás a sportcsarnokba,a lányoknak 1p

0 perc alatt,a fiuknak 9 perc alatt kell lefutni(én tobb mint 11 perc alatt futottam le) ingafutas,az nagyon konnyu lesz,az miatt ne izgulj. Távolugrás a lanyoknak 170 cm-ert kell ugrani(az meglett) felulesbol eleg ha 70-80 megcsinalsz 4 perc alatt,torzsemelesbol eleg 60-70 4 perc alatt,a hajlitott karu fugges pedig ugy mukodik,hogy ahogy van a bordasfal,arra van felrakva a rud,felmaszol a bordasfalra ugy,hogy a fejed a cso feletz legyen,jo erosen megfogod a csovet es amikor momdja Nagy Istvan tanarur,hogy indul,akkor a lábaddal ovatosan lelepsz a bordasfalrol es megy. Ha 30-40 mp-ig tudod magad tartani az mar jo(en 28 mp-ig csinaltam!:D en eleg sokat elrontottam,megis felvettek. Kicsit kemeny csak. Viszont ha nincs meg a 3,5-os azlagod,ne is gyere el,mivel egy csomo volt osztalytarsam is eljott,es a fizikalisbol nagyon jol teljesitettek,viszont az atlaguk csak 2,7 volt,igy nem vettek fel! :) ha gondolod irj,és beszelhetunk! :)

2015. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha nem Derecskei vagy sokkal több esélyed van.Én derecskei vagyok,nem is akarok ide jönni,de a tanárok már tudják h a városiak ezt csak mentőővnek irják be.Ha jól teljesítesz a fizikain akkor minden esélyed megvan:)lányoknak fél percig kell egy karon (lógni?) hogy a kar izmod és a fejed egy vonalban van.Egyébként sok helyes fiú van itt:DDD
2015. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nekem ez a suli az első helyen lesz mert én rendőr szeretnék lenni. Járok kung-fura Szél Gáborhoz és az plusz pont ;) az átlagom 4,8 nem lesz vele baj. Köszi az infókat
2015. jan. 11. 10:06
 4/7 anonim válasza:
én is oda megyek :)
2015. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az egy szutyok suli. Minden büdös ótvaros tetvet felvesznek. Gyenge suli, kevés elvárással.
2016. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyetértek az utolsó válaszoloval,nagyon redva iskola,idiota tanárokkal,akik azt hiszik övéjük a világ.
2016. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az utolsó 2 válaszolónak: könnyű bejutni nehéz bent maradni nagyon sokan buknak és könnyen közöttük lehetsz ha azzédt jössz ide mert könnyű sulinak tartod
2016. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!