Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szekszárdi Garay János Gimnázi...

Facebook45 kérdése:

Szekszárdi Garay János Gimnázium-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Tovább tanulás előtt állok. Ami érdekel:

- Mennyire szigorúak a tanárok?

- Milyenek az osztálytársak?

- Mennyire erős a képzés?

- Milyen oda járni?


2015. jan. 6. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésedre nem lehet pontos választ adni. Igazàból egyikre sem. Vannak tanárok, akik nagyon szigorúak, előtte még levegőt venni sem mersz, van aki meg annyira lazán veszi az egészet, hogy óra felén ott sincs, mert épp kimevy mondjuk kajálni. Témazáró közben is. Van aki rohadt jó tanár, van aki nem. Van akit szeretünk, van akit nem.

Nekem az osztályközösség nagyon tetszik, szerintem minden osztály jó itt, hiszen itt már azért minde ki komolyabb, nem csúfolódnak meg ilyenek, illetve ki vagyunk úgymond válogatva, nem úgy, mint általánksban, ahol Einstein kisebb változata egy osztályba kerülhet valakivel, aki nem tud kettőig számolni.

Az hogy mennyire erős a képzés, szintén nem megválaszolható, tanárfüggő. Van aki sokat követel, így nem egyszerű, tanulni kell igen sokat, van aki meg úgy is megadja az ötöst ha bent sem vagy órán és s**rt sem tudsz.

És hogy milyen ide járni? Szerintem jó, de ezt mindenki maga dönti el. Biztos van, aki utálja ezt a gimit. De a többség, akit én ismerek, szeret ide jàrni.

2015. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!