Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A méltányossági kérvény mire...

A méltányossági kérvény mire jó az egyetemeken?

Figyelt kérdés
Mert nálunk pl az egymásra épülő tárgyakra nem adják meg állítólag. Akkor csak arra h a buta kirugott embereket visszavegyék? :O
2015. jan. 9. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még BMEsként nyár végi vizsgára kérvényeztem, de úgy adták meg, hogy méltányosságit nem használt fel. Többnyire az alapvető adminisztrációs eljárásokon kívül eső, de fontos ügyekben használható fel, pl. hogy ne rúgjanak ki, ne csússz 1 évet egy tárgy miatt, stb.
2015. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De pont ez az h én csùszok egy olyan tárgyal ami 0 kredit és aláirásra megy nem jegyre és most beadom rá, de állítólag nem fogadják el h az erre épülő egy db tárgyat is felvehessem:S
2015. jan. 9. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenütt máshogy van az elbírálás

Vagyis intézménye válogatja

2015. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen sajnos gondoltam, amúgy szakonként egyszer-egyszer lehet beadni, arról nem tudtok véletlen?
2015. jan. 9. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, beadtad a méltányossági kérelmet? Ha igen, mi lett belőle?
2020. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!