Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen legelső évemben is...

Egyetemen legelső évemben is én állítom össze az orarendem?

Figyelt kérdés
Egyetemen legelső évemben is én állítom össze az orarendem mikor még csak matek, fizika stb. tantárgyakat tanulnom? Vagy az fix es akkor kell menni mikor az elő van írva. Vagy a választós orarend az majd csak akkor lep életbe mikor szakosodok (3. ,4. félévben)?
2015. jan. 9. 18:25
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom, én osztatlan képzésen tanulok, de nálunk minden óra fix az órarendben, kivéve a fakultatív tárgyakat amiket mindenki szabadon választ, de azok is fix időpontban vannak.
2015. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*ja és bocs, rossz felhasználóról írtam, ez a trollkodó tesóm gyk-ja xD szóval a %-ot, nevet most ne figyeld
2015. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Iskola függő. BGF-en fix volt az órarend, BME-n pedig nekem kellett felvennem a tárgyakat.
2015. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi sokan voltunk, a speciket és a gyakorlatokat mi vettük fel magunknak, amikorra akartuk és/vagy amikorra tudtuk.

A közös előadások egy időpontban voltak.

2015. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetem legelső éveiben általában alap tárgyak vannak, amikre a későbbi tárgyak épülnek. Tehát ezeket mindenképpen akkor kell felvenni. Ajánlott akkor menni, amikor az elő van írva. De vannak tölteléktárgyak, amit bármikor felvehetsz...
2015. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk mások felvették, 2. félévben csak adtak egy mintát mit érdemes, 3.-tól kezdve magunk vesszük fel (bme-vik)
2015. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!