Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bkf nemzetközi gazdálkodás?

Bkf nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés
Felvételihez rendeltem meg a felvi tájolót, és abba láttam hogy a BKFen a nemzetközi gazdálkodás szakra csak 7 embert vettek fel. Mér van ez? Jobban megérné esetleg Bgf-re menni? Abban is gondolkoztam csak a Bkfnek sokkal szimpatikusabb maga az épülete meg az egyéb lehetőségek.

2015. jan. 9. 19:15
 1/2 anonim válasza:

Szia. Leírom az én meglátásomat, btw bgf-es külkeres vagyok.

Tehát. Magyarországon a gazdasági szektor telített, kb minden 2. emberre jut egy közgazdász diploma. Mivel úgy vélem, te is úgy vagy vele, mint ahogy én voltam, hogy hiába, de ha ez érdekel, akkor ez érdekel. Nos, ezen esetben olyan intézményben válaszd a nemzetközi gazdálkodás képzést, ami nívós diplomát ad, hiszen arra kell gondolnod, hogy később állást szeretnél majd a magadénak tudni. Tehát, egy állásinterjú után, ahol remekeltél a BKF-es közgazdász diplomáddal, csakúgy, mint a másik jelentkező a BGF-es külkeres nemzetközi gazd. alapszakon végzett közgazdász diplomájával, 90%-ot adok neki, hogy a BGF-est választják inkább. Miért? Gyakorlatias iskola, jó a képzés, nívós iskola, munkáltatók elismerik az ott végzett hallgatók tudását.

Tanácsom, hogyha mindenképp nemzetközi gazdálkodásra akarsz menni, akkor válaszd a BGF-et vagy esetleg a Corvinust. Ez a kettő a legjobb. És az sem egy utolsó szempont, hogy az állami helyekre a ponthatár az egekben, kevés embert vesznek fel ezekre a helyekre, és ha fizetsz, akkor már fizess egy olyan képzésért, ami után megtérül a tandíj, hisz biztos fogsz tudni állást találni a diplomáddal.

Sok sikert!:)

2015. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értek egyet az előttem szólóval. Sztem nagyon sokat számít munkavállaláskor, hogy milyen tapasztalatod van, hol volt a gyakorlati helyed és mindezekhez a bkf is tökéletes suli! Sőt!
2015. jan. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!