Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Oktatási intézmény hírneve...

Oktatási intézmény hírneve befolyásolja a már végezetteket?

Figyelt kérdés

Az oktatási intézmény erősen küzd azért, hogy ne derüljenek ki, hogy mik folynak a falai mögött. Az egyikben gyerekeket vernek, a másikban zsarolják a diákokat...

Minkét helyről azt hallom, hogy ha közzé teszed, milyen az oktatási intézmény, akkor azzal saját magad alatt vágod a fát, mert te ott végeztél. És ha az iskola gyengébbnek látszik, akkor a végzettséged színvonalát viszed lejjebb.


Én ezt nem értem. Ez tényleg így lenne. Kevesebbet ér egy diploma csak azért, mert nem ért semmit az oktatás, amit kapott az illető? Szerintem ugyan annyit ér. Csak kiderül az igazság.



2015. jan. 9. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!