Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti azt 1 középiskola...

Megteheti azt 1 középiskola hogy leszarja az összes tesi jegyem és megbuktat fél évkor? Bővebb story lent!

Figyelt kérdés
Büntetésből kaptunk az osztályból páran 1 olyan büntetést hogy nem tesizhettünk 1 hónapig,ahelyett teszt lapokat kellet kitöltenünk.Az összes lapra kaptunk 1 átlagolt jegyet és közölték velünk hogy vizsgáznunk kell abból amit ott csináltunk.Tesiből amugy sima 5-ös vagyok de nem tanulom meg a vizsga anyagot mert 32 oldal+ megse tanították csak mondták h keressük meg neten a választ. Ma közölték hogy ha egyes lett megbuktunk. Ezt megteheti?

2015. jan. 14. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
32 oldal annyira nem sok, örülj hogy nem 500 oldalból kell tanulnod :D
2015. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
de am csak paráztatnak, úgyse fognak megbuktatni, de ha a lényegét elmondod akkor már egy 3ast összeszedhetsz
2015. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
NEm fogok semmit mondani:D nem foglalkoztat annyira a tesi. van jobb dolgom is mint annak a szűz tesitanáromnak tanuljak.
2015. jan. 14. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Az teljesen logikus, hogy ha nem tudsz egy kijelölt anyagrészt, akkor megbuksz a tárgyból, ugyanis hogy nézne az ki, hogy valaki nem tanulja meg elsőben az A betűt, viszont a többi betűt ötösre tudja, és ötöst kap, miközben még egy mondatot se tudna elolvasni az A hiánya miatt.


Másrészt 32 oldal az hangya***, azt egy óra alatt megtanulja az ember.


Harmadrészt azt nem vágom, hogyha államilag kötelező a tesióra, akkor hogyan tilthatnak el… (Bár ha másokra is veszélyes vagy közben, akkor megértem. Miért kaptad a büntetést?)

2015. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oszrálytársam fejbe rúgta a másikat labdával én meg ott nem szóltam rá hogy ne csinálja.
2015. jan. 14. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor ne tanulj meg semmit és bukj meg.

A tesi tényleg nem egy életbevágó tantárgy, de meghúzni meghúzhatnak és máris ugyanott vagy.

2015. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
tesiből pedig nincs pótvizsga
2015. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!