Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok Mondani iskolákat?

Tudnátok Mondani iskolákat?

Figyelt kérdés
Sziasztok szombaton felvételi és hamarosan bekéne adni az iskolákat. Nem tudnátok mondani jó média szakos gimnáziumot budapesten? Már a vörösmarty meg van. És a bródy újpesten. Ha nincsen akkor pedig Sima gimnázium kellene ahova nem suttyók járnak.. 4-es ötös tanuló vagyok de a matek felvételi az nem lesz valami jó:/ A Válaszokat előre is köszönöm!:)

2015. jan. 16. 06:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel a helyesírással vagy jó tanuló? Viccelsz?
2015. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!:) Segítséget kértem. És ha valami nem tetszik vagy ha valamit félre nyomtam (kérlek mond el mit) Akkor "én kérek elnézést..xd" És igen jó tanuló vagyok:) Csak ötösöm és négyesem van és ha nem tudsz normális választ adni akkor kérlek ne pazarold rám azt az 1 percet amíg le írsz ilyen ökörségeket:) Köszönöm.
2015. jan. 17. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Tizenkét hiba egy ilyen rövid szövegben elég sok. Nem teszem szóvá, ha esztergályos, eperbányász, kertész iskolát keresel. De a média jó helyesírás, nyelvi késség nélkül nem létezhet.


A kérdésed helyesen:


Tudnátok mondani iskolákat?


Szombaton felvételi, és hamarosan be kellene adni a jelentkezési lapot. Nem tudnátok mondani jó médiaszakos gimnáziumot Budapesten? Már a Vörösmarty megvan, és a Bródy Újpesten. Ha nincsen, akkor pedig sima gimnázium kellene, ahova nem suttyók járnak. Négyes-ötös tanuló vagyok, de a matek felvételim nem lesz valami jó.

A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
készség
2015. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Bocsika, ha bántáskának veszed. Tudod 1972 óta dolgozom a médiában. Ezért kapom a fizetésem. Ha azt mondom, ezzel a helyesírással nem neked való ez a szakma, akkor nyugodtan elhiheted.


Tessék:

[link]

Tessék:

[link]

Tessék:

[link]

Tessék:

[link]

2015. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már elnézést de én pont nem az a típus vagyok aki egésznap a gép előtt ül és a "számítógépes világba" bele született és magának elég furcsa mániája van ha "öregen" 14 éves lányoknak szólogat be a helyesírásuk miatt.. ;) Már molesztálunk is kérem..:D
2015. jan. 17. 16:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy valaki a kérdésedre is válaszoljon...

Melyik Vörösmartyra gondoltál? Mert kettő is van. Továbbá ott van mondjuk a Leövey Klára gimi, bár ott nincs média tagozat."Sima" gimnáziumokat eddig egyáltalán nem néztél? Nincs olyan, ami érdekel? Szerintem nézz szét és ne a gyakorin kérj tanácsot, mert ott egy rakás ember van, akinek nincs jobb dolga, mint 14 éveseket oltogatni. Amúgy hogy ment a felvételi? Hány pont körülire számítasz? Mert így elég nehéz tanácsot adni, hogy nem ismerjük a várható pontszámodat.

2015. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát a matek rosszul sikerült:/ A magyar meg olyan közepesen. Sajnos nem ezt vártam el magamtól csak az izgatottság ezt hozta ki:/ Néztem sima gimiket is, média szakosokat,Zene sulikat, Vörösmarty Mihály Gimnázium budapesten a Horánszky utcában arra gondoltam. Szeretnék még iskolát. Esetleg nem tudtok olyat ami nem kér központit? Az most nagy segítség lenne:/ Azonkívűl 4,5 az átlagom.
2015. jan. 18. 08:54
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos elrontottam a felvételit a matek rosszul sikerült a magyar meg közepesen. Erre gondoltam: Vörösmarty Mihály Gimnázium budapest Horánszky utca. Kerestem még gimiket média szakost, zene sulit, simát, de nem jártam nagy sikerrel. Olyan is jól jönne ami nem kér központit. 4,5-ös az átlagom és nem szeretnék egy olyan iskolába menni ami felvesz 10 pontal és tele van suttyókkal.
2015. jan. 18. 08:56
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlenül irtam kétszer:)
2015. jan. 18. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!