Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem Egészségügyi...

Miskolci Egyetem Egészségügyi Kar?

Figyelt kérdés

van itt valaki aki odajár?

hányas átlagot kell elérni ahhoz hogy megkapjuk az ösztöndíjat? fontos lenne!


2015. jan. 16. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az attól függ melyik szakra jársz. Minden félévben változik, mert a csoportod átlaga alapján számolják ki az ösztöndíj határait. A képalkotók például általában alacsonyabb átlagra is kaphatnak ösztöndíjat, mint mondjuk a védőnők.
2015. jan. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hmm, értem:) szervező vagyok. körülbelül nem tudod megmondani, hogy az eddigi félévekben mennyi volt az átlag? csak mert én már hallottam olyat is, hogy 3,8 is elég, meg olyat is, hogy 4,5 kell (ami viszont szerintem nagyon sok). azért kérdezem mert szeretném tudni, hogy érdemes-e még javítanom valamelyik tárgyból vagy már esélytelen, hogy megkapjam...
2015. jan. 19. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hali akkor, én is szervező vagyok! :) Illetve most végeztem szóval friss az emlék. Első félévben 4,1 körül volt, később mindig picit emelkedett. 4,5-ös határ nem rémlik. Maximum a 6. félévben lehetett ilyen magas, mert akkor sok bóvli tantárgy volt.

Az első félév egyébként mindig egyfajta teszt, innentől fogod látni, hogy később hogy kell taktikáznod a jegyekkel. Lehet,hogy idén sokkal alacsonyabb lesz, tényleg a csoportodtól függ.

Ha érdekel bármi a szervező szakról, tanárokról stb. írj nyugodtan priviben. :)

Sok sikert!

2015. jan. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!