Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Árpád Gimnázium? Fontos!...

Árpád Gimnázium? Fontos! Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!. Nagyon szeretnék az Óbudai Árpád Gimnáziumba bekerülni, viszont nem tudom, hogy milyen ponthatárral kerülhetek be. Német szakra szeretnék menni. (4 évfolyamos)

Kérlek írjátok meg, hogy hány pontos felvételivel vesznek fel! (kb.) Illetve, milyen átlaggal vesznek fel?



2015. jan. 17. 13:41
 1/1 anonim válasza:
Én is ide szeretnék bejutni a legjobban csak a spec angolra. Az én írásbelim 79 pontos lett a szóbelim meg 63. A hozott pont maximális és ezzel 44. vagyok a listán. :) Azt mondják jó eséllyel bekerülök. Remélem igy lesz. Nem tudom neked hogy sikerult de ha benne vagy az ideiglenes rangsorban akkor van esélyed ;)
2015. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!