Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült a felvételi? (2015)

Hogy sikerült a felvételi? (2015)

Figyelt kérdés

nektek hogy ment? ,szerintem a matek nehéz volt kb hány pontra számítotok? van aki a deklgyg akar jelentkezni?

kösziiiii :) sok sikert a szóbelihez :)



2015. jan. 17. 13:51
1 2
 1/14 anonim válasza:

szar...

a matek jó ha 20 pont a magyar 30

2015. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hanyas tululó vagy?
2015. jan. 17. 14:23
 3/14 anonim ***** válasza:

szia!

4-es 5-ös tanuló vagyok magyar kb 40 pont,matek talán megvan 20 pont :(

2015. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szia! jeles vagyok a matekom olyan 35 körül a magyarom legjobb esetben 40:( neked hogy ment?
2015. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a magyar olyan 40 fölött a matek olyan 30-31 :) reméljük jó lesz :)
2015. jan. 17. 22:12
 6/14 anonim válasza:
Magyar 42,matek kb 25pont...nagyon elrontottam.
2015. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a magyar mint mindig most is nagyon könnyű volt nem értem hogy lehet valaki annyira buta hogy 30 pontosat ír. talán kéne egy kicsit tanulni is
2015. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Menny a fenébe hülye segfej! attól még hogy nem sikerült a központi mert nagyon stresszeltem még nem vagyok buta 4.9-es átlaggal!!(én egy másik válaszoló vagyok de nekem is kb 32 magyar és 22 matek)!!Mindenki túlzásba viszi ezt az egész központit,attól még hogy valakinek nem érett eléggé az agya még ilyen korba az teljessen normális!
2015. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

lol xd

de azért írni csak tudni kéne kiscsillag :p

*menj

*teljesen

és ezeket ne fogd arra, hogy siettél vagy telefonnal írtad ;)

képzeld, ha tanultál volna, meg lehetett volna írni jobbra is :) nem érett eléggé az agyad? xd na azt látom >< hány éves vagy? jaaa hogy te a nyolcosztályosba jelentkeztél? xd mert egy negyedikes értelmi szintjén állsz. de akkor biztos a te korodnak megfelelő feladokat adtak, így ha tanultál volna, nem sikerült volna ilyen rosszul: P

most pedig elő azokat a könyvecskéket, kéne egy picikét tanulni is, mert nagyon ciki a "helyes"írásod ;)

puszpáá

2015. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem tudom, hogy miért kell beszólni azoknak akiknek a magyar nem sikerült. Nekem is a matek sokkal jobban ment. És attól még, hogy neked a magyar jól sikerült nem biztos, hogy másnak is. Én is beszólhatnék azoknak akik nem tudták a matek 10. feladatát, de nem teszem, mert valamiben mindenki tehetséges. :)
2015. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!