Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy (várhatóan) 62 pontos...

Egy (várhatóan) 62 pontos központi+44 hozott ponttal mennyi esély van a Leöveyben? (Bp. ) Behívnak már szóbelizni vagy rögtön elutasítanak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 16:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
#8-as vagyok. (az előzőnek köszi a nagyon cuki drukkolást) Az az igazság, hogy a magyart eléggé elrontottam, azt írtuk elsőnek. Izgultam és a tenyerem is olyan izzadt volt mintha belemarkoltam volna egy nagy darab zsíros kenyérbe. Szóval 33-35 pontra számítok, a matek meg a megoldókulcs szerint körülbelül 35 pont lett. Eléggé izgulok, csak a hét végén derül hány pontos lett... Jaj :(
2015. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Hiszen akkor akár 70 pontot is elérhetsz, ami nagyon jó :)) (nálunk volt, aki össz-vissz 17 pontot szerzett).A matekod elõtt meg le a sitykával, én elbújhatok a 19 pontommal :/ (pedig 4-es vagyok matekból, bár inkább a magolós részekkel szereztem jó jegyeket, a többi olyan hármas, rosszabb esetben kettes).Az a furcsa, hogy fizikából pl.kifejezetten jó vagyok (még), pedig oda is kell a matek.

10-es:Ki tudja, ha bejutunk, lehet, hogy a barátnõd osztálytársa leszek (: drukkolok neki is.

2015. jan. 26. 21:33
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
#8 Én hallottam olyanról is, hogy 45 ponttal (össz-vissz) felvettek egy srácot a Leöveybe mert jó vitt pontjai voltak és remekül szóbelizett. Amúgy én a matek miatt örülök nagyon, mert rettenetesen béna matekos vagyok, és a jegyeim változtak a négyesek és a kettesek között. (de így is megkaptam a négyest, hihi)... Nem tudom, hogy azzal biztassam magam, hogy "nyugi jó lett", vagy törjem le magam és gondoljak bele, hogy mi van ha gonoszan pontoznak abban a suliban ahol én írtam, szóval felesleges pozitívnak maradnom. Jaj.
2015. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az a 'cuki' :DDDD Az én felvételim 60 pontos..:s Lehetett volna sokkal jobb is..Na mindegy, megpróbálom túltenni magam, és ha esetleg a tiétek se sikerült volna úgy, akkor se csüggedjetek, mert nekem vannak olyan ismerőseim akik 19, 37, 49, 51, 53, 62, 54 pontot értek el..Szóval nincs miért csüggedni, mivel a tiétek akár jobb is lehet..Egy jó szóbeli, és akár be is előzitek azokat akik esetleg jobbat írtak nálatok..! Na de tényleg lépjetek túl rajta, változtatni már nem tudtok rajta! Koncentráljatok a jövőre, a szóbelire, így több esélyetek lehet, mint talán azoknak, akik annyira magabiztosak lettek a felvételi pontszámuktól, hogy talán ők nem is készülnek rá olyan szinten, mint esetleg ti! Használjátok ki az időt, én is ezt fogom, és csak angol angol angol (mivel angol tagozatra jelentkezem):D Sok sikert mindenkinek, ha valami van, nyugodtan írjatok!!:)
2015. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem is ezt tenni :)) bár a matek miatt legszívesebben fejbevágnám magam egy palacsintasütõvel, ugyebár volt az az x-irkálós feladat a koordináta-rendszerben.Mindhármat jól eltaláltam, de az utolsót képes voltam a másik mellé írni, és még csak észre se vettem!!Nagyon remélem, hogy nem 1 ponton fog múlni a bejutásom, azt egyszerûen nem bírnám elviselni...
2015. jan. 27. 18:28
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, biztos behívnak!:)
2015. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok, és végül nekem is 62 pontom lett. jaj :(
2015. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
8-as, ne aggódj :) Ha a szóbeli jól fog menni, bejutsz :)
2015. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Na kedves sorstársak, mi újság veletek?Ti leadtátok már a jelentkezési lapot?Ha igen, miket jelöltetek meg végül is? (:
2015. febr. 7. 16:49
 20/33 anonim ***** válasza:

Na sorstársaim:D Én így jelöltem meg, és már leadtam:

1. Kölcsey Ferenc Gimnázium:-angol-német tagozat

-angol-olasz tagozat (Ide akarok mindenképpen bejutni!:D)

2. Kossuth Lajos Gimnázium:-nyelvi előkészítős angol-német

-e. angol-német

3. Kispesti Deák Ferenc Gimnázium:-angol-német

4. Leövey Klára Gimnázium:-nyelvi előkészítős angol tagozat

5. Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola:- közgazdasági-angol

-kereskedelem-angol..:D

Nektek milyen?:D:) Lehet, hogy a sors úgy hozza, hogy akár egy iskolába is fogunk járni:D

2015. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!