Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem: inkább akkor engedély...

Egyetem: inkább akkor engedélyezik CV-kurzus esetén a következő tárgy felvételét, ha elmegyek sikertelenre vizsgázni, vagy ha el sem megyek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyebben választ kapsz a kérdésedre, ha a SOTE ÁOK-s facebook csoportba írod ki. Direkt az ilyen kérdésekre lett kitalálva és 10 perc alatt egy csomó választ kapnál. Ez nem egy általános, felsőoktatást érintő kérdés, még egyetemenként sem egységes. Ha megmondod, hogy milyen tárgyból és melyik intézetnél szeretnél CV-zni, kicsit könnyebb lesz megválaszolni, de ezt inkább facebookon kérdezd, ott biztos van aki tutira tudja.

És a kérdésre válaszolva szerintem a legtöbb intézet nem nézi, hogy miért nem sikerült a vizsga (vagy engedi vagy elvből nem), de ha nem valami sürgős ügy miatt nem tudsz elmenni, akkor én a helyedben tuti vizsgáznék, mert jövőre a vizsgáztató látni fogja, hogy "igazolatlanul nem jelent meg" és már rossz ponttal kezded a feleletet. De kérdezz rá konkrétan a tárgyra facebookon, ott többet tudnak segíteni.

2015. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!