Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik felvételiztek! Szerintete...

Akik felvételiztek! Szerintetek is nehezebb volt az idei feladatsor? Mit gondoltok az eredményekről?

Figyelt kérdés
(8.osok)
2015. jan. 21. 13:52
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez a felveteli egy nagy szaaar volt, először is azert mert két szaros egyenletes feladat volt benne ,a szokásos egy helyett, raadasul olyan sok feladat van ami ha nem tetszett a tanárnak aki javította kenye kedve szerint lepontozhatott, ezalatt a feladatok alatt értem a kifejtös pl kopaszTom feladatot, anyjukat.JÓ SZAR LETT
2015. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyan az a véleményem mint az elsőnek....
2015. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem nehezebbnek, mint amiket előtte megcsináltam, nem csináltam meg sokat, így nem tudom rendesen megállapítani, hogy az átlaghoz képest mennyire volt nehéz.


Ahol írtam, ott holnapután lehet megnézni a pontjaimat, de a megoldókulcs alapján pont olyan lett, mint amilyenre számítottam, a magyarom király, bár azért verem a fejem az asztalba, mert mindkét hibám figyelmetlenség. :S

A matekom meg rossz lett, mint ahogy arra számítottam is, de nem volt szerintem nehezebb, mint az eddigiek, kb ugyanannyi pontom lehet, mint azokban, amiket megcsináltam. Miért baj, hogy két egyenletes feladat volt? A 10-est én sem tudtam, de utólag rájöttem, hogy arra is rá lehetett jönni egy kis logikával. De tényleg, mi a bajotok az egyenletekkel, nem vettétek netán? Nem nagy ördöngösség felállítani egyet, vagyis az, ami a felvételiben volt, egy teljesen egyszerű egyenlet volt. És ha meg nem megy, következtetéssel is ki lehetett számolni. Én az utolsó kétt feladatot rontottam el, (a 9-esre rájöttem volna, csak rosszul kezdtem hozzá, és mire leesett, hogy hogy kéne, kifutottam az időből :/), de a többi feladat hibátlan lett, remélem azért ezekre is kapok pontot, mert felírtam jó pár dolgot.

2015. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért baj az ha nehéz volt. Egész országban ezt írják, ergó mindenkinek ugyan annyi esélye van. Ezáltal a ponthatárok is kisebbek lesznek. Nem értem a felháborodást.
2015. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!