Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre Gimnázium (bp. )...

Madách Imre Gimnázium (bp. ) német haladó tagozat?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos, és arra lennék kíváncsi, hogy a német haladó tagozat milyen? Németet tanulok már 8 éve lassan, és lehet, hogy meglesz a középfokúm év végén. Milyen szinten megy a német ebben az osztályban? Milyen a suli? Előre is köszi a válaszokat!

#iskola #felvételi #Madách Imre Gimnzium
2015. jan. 21. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.... Én is oda jelentkezem...neked hogy sikerült a felvételi?
2015. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bogi11 ***** válasza:
Örülnék én is , ha valaki beszámolna a tapasztalatairól. Igaz mi csak a jövőben leszünk érdekeltek, de időben kell tájékozódni.
2015. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túl nagy az egy csoporton belüli németszint különbség. Vannak akik 4. osztálytól, csak heti három órában tanulták a németet. Nekik nincs alapjuk, és sokat szenvednek. Ezzel szemben meg a csoport az a fele, akik mondjuk kéttannyelvű általánosból jöttek gyakran unatkozik az órákon. Én pont a kettő között vagyok, és pártatlanul szemlélve látszik, hogy ez a nagy eltérés gyakran okoz feszültséget. Persze ez függhet a tanártól is, talán így névtelenül megjegyezhetem, hogy nem a madách legjobb némettanárát kaptuk. Egyébként az iskola szuper, életem legjobb döntése volt idejönni:)
2015. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as, suliról tudsz mesélni nekünk?:)
2015. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

erős szintről folytatják a németet a haladó németesek.8 embernek van a 20-ból középfokú nyelvvizsgája és azért nekik is tanulni kell. A mostani 9.haladó német osztályt szuper tanár tanítja, így jövőre biztos rosszabb lesz

a suli nagyon jó, sok programmal, a tanárok nagy része is jó, persze nem mindegyik. ami nem jó, az a 35-ös osztálylétszám és a túl sok lány...

2015. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A felvételim egész jól sikerült, 85 pont lett. Köszönöm a válaszokat, még gondolkodom melyik iskolába menjek, de a Madách nagyon szimpatikus:)
2015. febr. 19. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!