Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már tanultam két szakon, de...

Már tanultam két szakon, de nem tetszett, harmadszorra is szeretnék felvételizni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tavaly jártam egy évet a BGF-re gazdaságinformatika szakra. Mindig is érdekelt az informatika, ebben képzeltem el a jövőmet. Viszont a programozás és a matek miatt otthagytam, mert nem nagyon ment ez a kettő.

Most szeptembertől a BME-re járok, közgazdásznak tanulok. Az analízis még mindig nem megy, pedig nyáron jártam tanárhoz :( a többi tárggyal nincs bajom.

Szerintetek mit tegyek, szenvedjem végig a BME-t vagy felvételizzek újra, és ha igen, akkor milyen szakot ajánlotok?

Igazából csak az informatika meg a gazdaság érdekel, de programozás és matek nélkül elég nehéz... :(


2015. jan. 22. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt kell nezni hogy mivel tudsz majd elmenni dolgozni,mire van kereslet.tudom tavolinak tunik,de sajnos ugyis ez lesz a vege....
2015. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küzdj meg a matekkal, nem lehetetlen az.
2015. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben végigcsinálnám, azért egy bme-s diploma nem olyan rossz. Az első 1-2 félévben amúgy is az a cél h kiszórják a nem oda valókat. Majd belejössz :)
2015. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és infó meg gazdaság matek nélkül sehol nincs, elvégre ez az alapja.
2015. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha itt nem megy a matek, a munkahelyeden sem fog. :////
2015. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A BME nagyon kemény még a gazdasági része is. Ha neked ez szenvedést jelent, akkor szerintem hagyd. Csak azért mert jól hangzik valami nem éri meg. Egész életedben ezt fogod csinálni, bár vannak olyan területek ahova nem kell a matek (mármint a munkában nem használják) és őket is közgazdászoknak hívják, amit egyébként nagyon sajnálok,és ha az bejönne akkor nézz ilyen marketinges cuccokat és bírd ki azt a két félév matekot. De ha a kemény közgazdaságtan érdekel az matek nélkül nem megy főleg azért mert a nagy része számolás,és az infó sem sajna. De ha kérdésed lenne írj nyugodtan .
2015. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 23:28


Érdekel a kereskedelem-marketing, illetve a turizmus-vendéglátás is, de nem 2 félév matek van ott, hanem 4, ugyanúgy mint a gazdmenen vagy a nemzetközi gazdálkodáson ://

2015. jan. 23. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!