Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

Anonymus006 kérdése:

Szerintetek van esélyem bejutni a Debreceni Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
Az írásbelim 42 pont lett, a vitt pontjaim átlaga pedig 4,9. Milyen ott a szóbeli? Angol szakra szeretnék menni.

2015. jan. 22. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a szóbelin tudsz javítani, akkor talán van
2015. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán...ha szóbelin jól teljesítesz akkor jó:)Ám úgy hallottam,hogy a szóbeli csak egy ilyen beszélgetés magyar nyelven,hogy lássák a kommunikációs képességed.Szerintem jelöld még be azért a Medgyessy Ferencet,mert ott is van esélyed esetleg az Ady,Dienes.Bejelölhetsz esetleg egy erősebb sulit is,mert nem vesztesz vele semmit:)Én is most fogok felvételizni,nekem se lett túl jó a központim,de hát mostmár jó lesz így is:)SOK SIKERT NEKED:)Majd írd meg hogy hova vettek fel.:)
2015. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos bekerülsz.
2015. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Be kerültél??? Mert én ma irtam meg és hát kb. nekemis 42 lett az össz szerinteted bekerülök. De aki odajár annak is szivesen várom véleményét! :)
2016. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2015-01-31 10:36!

Az Adyba ez nagyon kevés! Oda 60 feletti kellene kb..

2016. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én csak érdeklődnék,hogy végül is bekerültél? Látom tavalyi tanévben tetted fel a kérdést!Én is oda jelentkeztem most 47 pontom lett a központi felvételin tanulmányi átlagom pedig 4,9. Válaszodat előre is köszönöm! Üdv.
2016. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!