Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki segítene nekem megmonda...

Valaki segítene nekem megmondani hogy mennyi az esélyem a Kisképzőbe grafika szakra bejutni?

Figyelt kérdés
Elsős korom óta járok külön rajzórára, és ebben a tanévben jártam/járok előkészítőre oda. Átlagom tavaly 4.7 volt idén pedig 4.8, a központim pedig 65 pontos lett.:( Az előkészítőn a tanár is azt mondta hogy jól teljesítek, és jónak is érzem magam (nem nagyképűségből, csak tényleg így gondolom). Nagyon sokan azt mondják bekerülök, de nem vagyok ebben biztos. Szóval valaki aki odajár, esetleg grafika szakra meg tudná mondani hogy hogyan állok körülbelül?

2015. jan. 23. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejutsz :) A rajzaid szépségén, és a tehetségeden múlik, tényleg! :)
2015. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hogy mennyi az esélyed? Háát... tavaly 400 jelentkezőből 393 jelölte meg a grafikát :'D Én mindenesetre szurkolok neked!
2015. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cukimuki0131 válasza:
Viszonylag,nem rossz.NAGYON számít a rajz,De ha gondolod csinálhatsz olyat h másik szakra felvételizel és majd később átmész grafikára.Én is szeretnék oda járni szóval hajrá!! :D
2015. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az átlagod és a felvételi pontszámod is teljesen korrekt, ha nem vesznek fel, nem amiatt lesz, én ennél kevesebbel jutottam be.

És ha a tanár is azt mondja (és ha te is úgy érzed), hogy jó vagy, nincs miért aggódnod, bár úgy is fogsz amíg ki nem derül.

Csak akkor ne keseredj el, ha nem grafikára vesznek fel! A szaktanárok profik, oda fognak felvenni, ahol a készségeidet a legjobban kamatoztatni tudod. Én is a grafikát jelöltem meg, mert hát populáris és csúcsszuperek a gépeik, szobrászatra vettek fel, a "szak talált meg engem", és azóta bebizonyosodott hogy tényleg ez való hozzám, és innen még ezer út vezet, és ezt csak azért mondom, mert tényleg ott a legnagyobb a szórás.

Sok sikert az alkalmasságihoz, a lényeget az dönti el.

2015. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!