Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szinergia Taverna ingyenes...

Szinergia Taverna ingyenes vagy sem? Szakács-cukrász képzés 2év alatt ingyenes? Jobb gundelnél viknél?

Figyelt kérdés

Első okj-s képzésem lenne. Két szakma ingyen lenne 2év alatt? Tandíj maga a sulinak van e? Környék suli diákok tanárok milyenek? :)


Köszi


2015. jan. 23. 16:43
 1/3 anonim válasza:

Azt nem tudom, hogy jobb-e, mint a Gundel, bár azt hallottam, hogy nagy a hangsúly a gyakorlati oktatáson, s a nappalin segítenek a tanárok helyet (éttermet, cukrászdát)keresni. A tanárokról nem tudok véleményt mondani mivel csak a jövő tanévben fogom elkezdeni ott a szakács+cukrász szakmát kitanulni, de azt hallottam róluk, hogy korrektek és segítőkészek.

Igen, az első szakma megszerzése ingyenes, de van vizsgadíj, amely 40ezer és sajnos nem lehet részletekben fizetni azt hiszem.

Állítólag, aki ebben a iskolában tanulja ki ezen 2 mesterséget, sikeres szakács vagy cukrász lehet majd a továbbiakban.

2015. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezen kívül nyáron a szakmai gyakorlatot külföldön is végezheted. Teljesen ingyen kijuthatsz, ha pályázol az Erasmus+ programon. Választható úti célok: Nagy-Britannia, Hollandia, Németország, Portugália és Svédország.
2015. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de érdekelne, hogy esti tagozaton is van lehetőség erasmus+ -ra jelentkezni ?
2015. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!