Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Weiss Manfréd Szakközép...

Weiss Manfréd Szakközép Iskola mennyire kemény? Hallottam hogy sok a cigány a suliba? Mennyire igaz ez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 19:45
 1/4 anonim válasza:
Hat ez bizony nagyon igaz. Pont olyan "gyujto", mint az ADU vagy a Csete. Temerdek mennyisegu putris cigany jar oda rontani a levegot. Ha igenyes iskolaba szeretnel jarni, Csepelen belul, akkor Kossuth vagy Vasarhelyi esetleg. De ha egy kerulettel arrebb is jo, akkor kizarolag a Nagy Laszlo altalanos es gimnazium.
2015. febr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már késő azt jelöltem meg elsőnek az egyik barátommal. Mi a szakközépbe mennénk nem a szakmunkásba. Ott is ugyan ez a helyzet ?
2015. febr. 3. 21:49
 3/4 anonim válasza:
100%
Sok a drogos koliba termesztik a drogokat aztán jönnek a rendőrök kutyával és felét elfogják többi lenyeli vagy kidobja a koli ablakán
2018. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én esti tanfolyamra mennék oda, úgy milyen, úgy is cigányos?
2019. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!