Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Petőfi Sándor Gimnáziumról és...

Petőfi Sándor Gimnáziumról és az Újbudai Széchenyi István Gimnáziumról vélemény?

Figyelt kérdés
Petőfi Sándor Gimnázium az amelyik az I.kerületben van, az Attila úton. Az Újbudai Széchenyi István Gimnázium elköltözik?

2015. jan. 23. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő alsókategoriás gimnázium.
2015. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Azért az túlzás, hogy alsó kategóriás gimi, inkább egy átlagos erősségű.
2015. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Mármint a Petőfi.
2015. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Budai Középiskola az alsóbb kategóriás
2015. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehet hogy már nem aktuális, de hátha valakinek a közeljövőben kell.

A Széchenyibe ne menj.

Ha szerencséd van akkor kikapsz 1-2 jó tanárt, akik tényleg segítenek felkészülni az érettségire... Bár már ez sem valószínű mert elmentek onnan.

A közösség jó, de ez nem ellensúlyozza az iskola (tanárok többsége) passzivitását, valamint a szervezőképességük sem éppen a legkiforrottabb. (Ha esetleg elmarad órád akkor számíthatsz rá, hogy majd megtudod kicsengetés előtt 10-15 perccel hogy a tanár épp táppénzen van)

Naprakész információkkal -tanulmányokkal kapcsolatban- ritkán szolgál az illetékes.

Ha valami olyan kérésed van ami bármiféle papírmunkával jár, vagy egy kis plusz odafigyelést igényel, akkor jó előre kezd el a megszervezését, hogy évzáróra biztosan meglegyen.

2015. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KeresztessyKata válasza:
Két rivális iskoláról beszélünk. Én a PSG-be akarok menni. Szerintem jó iskola. Közép erős. Csak pozitiv vissza jelzést kaptam róla.
2016. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!