Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így felvesznek a...

Szerintetek így felvesznek a Karinthy Frigyes Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
5-ös az átlagom (kitűnő tanuló vagyok), az írásbelit nagyon elszúrtam 60 pont lett :( Ez az álom sulim, nagyon szeretnék ide bejutni. (Az angol kéttannyelvű részébe szeretnék menni)

2015. jan. 24. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hááát... Ne haragudj, de ez nagyon kevés.... Mindenesetre jelöld meg, mert a remény hal meg utoljára, de jelölj meg mást is, mert a Karinthy erős suli... :(
2015. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:(
2015. jan. 24. 19:05
 3/20 anonim válasza:
Én is a Karinthyba jelentkeztem, az írásbelim 74 pont az átlagom viszont 4.3 körül van. De ne add fel, ott a szóbeli, arra készülj fel rendesen! Remélem mindkettőnket felvesznek, esély még mindig van!:) (amúgy német kéttanra jelentkeztem)
2015. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :) Tudnátok nekem jó angol nyelvi gimiket ajánlani ahova lenne esélyem?
2015. jan. 25. 15:20
 5/20 anonim ***** válasza:

Leövey, itt van nyek (nyelvi előkészítő) tagozat.

Kölcsey, itt is van haladó angol.

Színyei, itt is van nyek.

Teleki, itt is erős az angol. Szintén azt hiszem, hogy nyek-es.

Babits, itt is van angol tagozat, és ez különösebben is nyelves suli.

2015. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. jan. 25. 16:01
 7/20 anonim válasza:
Szerintem a felsoroltakhoz képest a Szent László Gimi sokkal jobb és ott is van angol tagozat.
2015. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy sokkal jobb, csak oda sem biztos, hogy 60 pont behívnák a kérdezőt szóbelizni :( Direkt olyanokat írtam, amik színvonalasak, és 60 ponttal van esély.
2015. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Kedves Utolsó!

Ebben sajnos igazad van :(

De úgy hallottam, hogy idén elég alacsonyak lettek az írásbeli pontok. Vagy ez nem igaz?

2015. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Pedig kíváncsi lennék az orszgágos átlagra, csak nem tudom mikor hozzák nyilvánosságra.
2015. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!