Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bejutni a Szerb...

Van esélyem bejutni a Szerb Antal Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

A felvételim összesen 75 pont.

46 pontot viszek a suliból.

Szeretném ha felvennének nyelvi előkészítős osztályba.

Szerintetek van esélyem? Idén a felvételi elég nehéz volt az átlagokat tekintve!

(A barátnőm összesen 61 pontot írt és 46-ot visz.Ugyan oda jelentkezik. Van esélye?)



2015. jan. 26. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát, te szinte tuti bent vagy :)

A barátnődnek is lehet még esélye, bár kevesebb, mint neked.

2015. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Remélem ő is bejut,hisz nagyon szeretné,meg jó lenne ennyi év után még mindig ugyan oda menni!

Te mennyire ismered azt az iskolát? Szerinted jó? :)

2015. jan. 27. 14:41
 3/18 anonim ***** válasza:

Én csak érintőlegesen ismerem, mivel egy barátom is ide akart volna jelentkezni, úgyhogy így tudtam/tudok a bekerülési esélyekről és a színvonalról nyilatkozni.

Azért írom, hogy volna, mert 49 pontot írt, és hát... Az elég gyenge ide... :(

Szerintem jó suli, nem láttam még belülről, de akiket hallottam, mind azt mondják, nagyon jó :)

2015. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm,hogy válaszoltál!Azért remélem a barátod is bekerül! :)
2015. jan. 27. 16:41
 5/18 anonim ***** válasza:

szinte 100% hogy bekerülsz,tavaly 120 pont körül vették fel az első embereket

a barátnődnek nem tudom ..61 pont szerintem nem lesz elég de a remény hal meg utoljára..amúgy ha nem a legnépszerűbb tagozatot jelöli oda talán könnyebben bekerül

am én is jelentkezem a szerbbe ,de utolsó helyen 80 pontom lett 50et viszek

2015. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Gratulálok a pontjaidhoz :)

2015. febr. 18. 17:21
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem Te tuti bent leszel, a barátnődre nem mernék mérget venni, bár idén elég alacsony volt a felvételik átlagpontszáma.

A Szerbet nagyon jól ismerem, most jár oda a gyermekem. Szuper suli! :-) Jobbat nem is választhatnál!

2015. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Örülök hogy ezt mondod!

A gyereked milyen nyelvet tanul? Én még nem tudom ha oda bejutnék olaszt vagy németet tanuljak.

2015. febr. 28. 08:24
 9/18 anonim ***** válasza:
Az Ő osztályuk pont német és olasz párosítást kapott. Mi a németet választottuk (meg még az osztály 95 %-a, így mivel muszáj volt felezni a két csoportot a tanulmányi átlag döntött). Tehát a jobb tanulók tanulják a németet és a kevésbé jók (de értsd ők is 4 egész feletti átlagúak) az olaszt. A német tanárunk parádés! :-)
2015. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az jó :)

Örülök neki hogy jó véleményed van róla! :)

2015. febr. 28. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!