Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma kaptuk meg a központi...

Ma kaptuk meg a központi felvételi eredményeket! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval én a Szent István gimnáziumot néztem (Bp.) talán a Madách gimit (Bp.)illetve a Karinthy-t! Igazság szerint a Karinthyba szeretnék menni csak nem tudom, hogy felvesznek e?!

5.-től kezdve kitűnő vagyok, szóval abból 50/50 pontot viszek

a központim 100/93 lett..magyar:48 matek:45

50+93=143

szóval eddig 143 pontom van..és ügy még van az 50 pontos szóbeli..ha egy olyan 45 pontot elérek a szóbelin akkor felvesznek? (így 188/200 pontom lenne)


2015. jan. 27. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgyanmár. Miért a legjobb tanulók paráznak mindig? 93 pont nagyon nagyon jó eredmény, mindenhova behívnak vele szóbelizni és tuti hogy felvesznek.
2015. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon szép eredmény (eddig)

Mindegyikbe van esélyed

2015. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most már csak azt kéne eldöntened, melyiket írod előre

Karinthyba is van esélyed, ha oda szeretnél menni, azt írd be legelőre, utána az Istvánt, aztán a Madáchot

2015. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Á, 188/200-zal simán :D Tényleg mindig a legjobbak paráznak a legjobban :D

Így tenném őket erősségi sorrendbe: 1. Szent István, 2. Madách, 3. Karinthy

Az összesbe mehetsz majd szóbelizni, de ha a Karinthy tetszik a legjobban, hát írd előre :) Ilyen esetben tényleg érdemes azt figyelembe venni, hogy melyik áll a legközelebb a szívedhez.

2015. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Apáczait is beírhatnád - az is nagyon jó suli

és biztos oda is lenne esélyed

2015. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!