Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem Alba Regia...

Óbudai Egyetem Alba Regia Székesfehérvár mérnökinfó szak? Vélemény, valaki jár esetleg oda?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

az emberek oda csak mennek és mennek de az 1/10-e végzi csak el abból is sokan csúsznak

az OE honlapján még kint is van, hogy 5 év az a 3,5 inkább... (csak akkor nem tudom miért nincs osztatlan mérnöki, ha ez ilyen embertelenól nehéz + mérnökhiány van?!)

2015. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én ide járok és bátran merem ajánlani neked is. Én másik egyetemen kezdtem előszöri ezt a szakot, így van némi összehasonlítási alapom: a tanárok összességében segítőkészek,tanulással bőven teljesíthetőek a követelmények. Ha még nem tanultál programozást valamilyen nyelven, akkor ajánlott utána nézni a C# alapoknak, mert bár végtelenül jófej a gyakvezető (csak egy van első évben, tehát ezt illetően nincs kérdés), önálló tanulás nélkül könnyű lemaradni. Nem kell zseninek lenni belőle elsőre, simán jó, ha csak felismered az első hetekben, hogy ezt már láttad valahol, a többire úgyis rá leszel kényszerülve :)

Matek: ha középiskolában voltak rendes matek óráid és veszed a fáradságot az órai anyag átnézésére, nem lesz gond kb a 10. Hétig, amikor elkezdődik az integrálás-őrület :D

A kollégium több mint jó, elég családias a hangulat és nincs túl messze a sulitól.

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok :)

2015. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!