Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 98 Pontiac központi felvételi...

98 Pontiac központi felvételi jónak számít?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
a pontiac az mit jelent?
2015. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

jujj dehogy,az nagyon rossz...

(bírom,amikor kiírnak ilyet,csak hogy magukat fényezzék)

2015. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem pontos akart lenni, csak a google monopolium önkényesen módosította az adatokat....vagy várjuk meg, amíg kijózanodik. :)
2015. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi a maximum. Ha 100, akkor barátom jó a felvételid, de amúgy sötét vagy mint az éjszaka.
2015. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:D Hallod!! Hogy írhattad meg ilyen szarra? csodálom hogy még élsz.. szerintem ezzel a ponttal sehova se vesznek fel. csak a szakmunkásba...-.-
2015. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2.-nak, ne itt fényezd magad, pontosan tudod, hogy ez milyen eredmény
2015. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

*Pontiac = pont! Elnézést kérek!!...

Ti meg vagy tudtok normálisan válaszolni a kérdésemre, vagy húzzatok vissza...na oda bizony!!! Abba a ,,K" jelzősbe!!! A fényezéssel kapcsolatban pedig megtehetem! Úgy gondolom!! Nektek is tanulni kellett volna, mint ahogy én tettem, nem pedig elzűlleni!!! ( És még így is finoman fogalmaztam

2015. febr. 1. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:
De idióta segg, az itt válaszolók nagy része már rég túl van ezen a sz.ron és valószínűleg már a diploma is a kezében van.
2015. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor is húzzanak a g**i anyjukba!!! Ha pedig diplomájuk van, akkor meg főleg ne ugassanak!...
2015. febr. 1. 19:53
 10/10 anonim ***** válasza:

100/98, most komolyan ezt még egy 5éves is meg tudja mondani, h milyen

És egy 14éves ne ugasson, nála idősebbeknek, abban az időben biztos vagyok benne, h ők is tanultak és jól sikerült

A harmadik pedig, h nem az a lényeg, h 100pontos felvit írj és utána itt villogj, hanem, h bejuss az iskolába, ahova szeretnél, ha valaki 60pontot írt és bejutott akkor nem is kellett volna 100pontosat írni, sőt még 70et se

2015. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!