Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE-ÉTK biomérnöki szak,...

BCE-ÉTK biomérnöki szak, vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz elvégezni a szakot?Mennyi tanulással?Milyen a tanárok?Mennyire érdekesek az órák?Milyen a közösség?

Melyik kolit ajánlanátok?



2015. jan. 31. 16:23
 1/5 anonim válasza:
pfuu ne tudd meg
2015. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne! Ki tudná valaki fejteni bővebben?
2015. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És jó lenne,ha olyan írna,aki ezen a szakon tanul,vagy tanult...


Egyébként én Debrecenen is gondolkozok,ott tudom hogy van mesterképzés is a Corvinussal szemben,viszont egyik ismerősöm mondta,hogy a Corvinus nagyon sok céggel van kapcsolatban,tehát lehet hogy munkát könnyebben találnék.

2015. febr. 1. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a szak ezen az egyetemen egyáltalán nem ajánlható. Ha biomérnök szeretnél lenni, akkor a BME biomérnök szakja jelenleg a legjobb, de biológia BSc után is lehet biotechnológiai MSc-ket választani jó egyetemeken (ELTE, SZIE, BME).


A Corvinus budai campusza egyébként is egy vicc, de ezen a szakterületen semmilyen múltjuk nincs, nincsenek megfelelő oktatók, nem folytatnak ilyen irányú érdemi nemzetközi színvonalú kutatásokat, nincsenek szakmai kapcsolataik.


A BCE-ÉTK-n élelmiszeripari technológiai tanszékek (söripar, szeszipar, hűtőipar...) vannak, a biomérnök képzést azért találták ki, mert az eredeti alapszakjaikra sem találnak már elég hallgatót.

2015. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


A biológia alapszakkal az a bajom,hogy egy csomó olyan tárgyam lenne,ami egyáltalán nem érdekelne.


A Corvinust hagyom szerintem..:)

2015. febr. 3. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!