Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József Gimnáziumról...

Eötvös József Gimnáziumról vélemény? Nagyon nehéz? Milyen a közösség? Nehéz bekerülni? Milyen egy szóbeli ott?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 09:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Előre is köszi ;)
2015. febr. 1. 09:46
 2/5 anonim válasza:
Én is oda jelentkezem, és csak csupa jót hallottam. :) Hány pontod lett? Írj üzenetet majd... :)
2015. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de meg lehet ugrani. A közösség nagyon jó. Nehéz bekerülni. Szóbeli kellemes hangulatú, ott is teljesíteni kell, de van beszélgetés is.
2015. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. febr. 1. 13:23
 5/5 anonim válasza:
100%

Én oda járok, ez az első évem. Nekem 85 pontos lett a felvételim és maximális hozott pontjaim voltak. A szóbelinél kellemesen csalódtam, mert nyelvből nagyon könnyű volt pedig kezem-lábam remegett annyira féltem hogy majd milyen nehéz lesz. A közösség jó, bár egy kicsit jobbra számítottam (felsőbb évesek, de hát mégis csak gyólyák vagyunk, érthető hogy nem úgy kezelnek minket mint akik oda járnak évek óta). Az évfolyamon viszont tényleg nagyon jó arcok vannak, normálisak az osztályokon belül meg szinte elválaszthatatlanok az emberek. NAGYON JÓ A D.Ö. MUNKÁJA!! Tényleg! Van egy pár napos program amit teljes egészében a D.Ö. meg a diákok csinálnak és úgy hallottam mindig jól sikerül. Ebben az évben is nagyon jó volt. A táborok is klasszak, ha bekerülsz, mindenképp menj el a null táborba!!!

A tanárok is szuperek, nagyon jól tanítanak, de olyan tempóban haladnak hogy ha nem seggeled be otthon a tananyagot akkor bajban leszel:s Összességében tényleg nagyon jó suli, ráadásul nen erőltetik rád azt amit nem akarsz.

Amúgy milyen tagozatra akarsz menni?

2015. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!