Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elvesztettem a hitem az...

Elvesztettem a hitem az egyetem és a tanulás iránt. Nektek is van/volt mélypont?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, most járok a felénél.

Nem állok rosszul, eddig jól sikerültek a tárgyak és már csak egy vizsgám van, ötből négy vizsgám sikerült és az ötödik lesz még jövőhéten. De. Úgy érzem teljesen kiégtem.. nagyon fáradt vagyok. Valamiért negatívan állok mindenhez.. mert hiába van meg, jöhet egy újabb szorgalmi időszak egy csomó sulival és tanulással. Amikor ránéztem az órarendre is teljesen elment a kedvem az egésztől.. Szerintetek a sok tanulástól, kimerültségtől van bennem ez a negatív világkép?:S


2015. febr. 1. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Megkérdezhetem mit tanulsz? Én még nem vagyok egyetemista (remélem leszek), de sok sikert hozzá, menni fog.
2015. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik nekem is volt ilyen.
2015. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jogon vagyok. Volt már ennél papíron nehezebb vizsgaidőszakom is talán, de én most nagyon, de nagyon kiégtem.. és úgy érzem az utóbbi vizsgám sem lett volna meg, ha nincs nagy szerencsém..
2015. febr. 1. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, erőt kell venni és folytatni. Rengetegszer volt már velem is ilyen, ilyenkor azt szoktam, hogy megnézem a következő féléveim tárgyait és arra gondolok, hogy x hónap és már talán könnyebb lesz.
2015. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes dolog. Én is voltam így. Aztán mindig arra gondoltam, hogy ha már eddig eljutottam, akkor nem adhatom fel... Be is fejeztem mindkét szakomat. :)


-falcon-

2015. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen annak idején, valamikor a harmadik félév környékén. Nem is sikerült valami jól. A negyediknek még nekivágtam, de az sem volt jobb, így inkább hagytam az egészet a francba és szakmát tanultam. Jobban jártam vele.
2015. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!