Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztatlan tanárképzéstől...

Az osztatlan tanárképzéstől függetlenül lehet két olyan szakom tanárként, amik amúgy nem párosíthatók egymással?

Figyelt kérdés
Spanyol-orosz szakos tanár szeretnék lenni, ezeket szeretem, ezek is mennek jól. Nos, az osztatlan tanárképzésben erre a szakpárra nincs lehetőség, és mire én odakerülök, hogy egyetemre járjak, pont meg fog szűnni a régi (BA, majd MA) tanárképzési rendszer (azt hiszem). Ettől még lesz lehetőségem arra, hogy egyszerre spanyol és orosz szakon tanuljak, és ne kelljen választanom semmilyen közismereti tárgyat, amikhez amúgy sincs kedvem? Köszönöm a válaszokat, remélem érthető voltam. :)

2015. febr. 2. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom ha kétszakos nyelvtanár akarsz lenni akkor az egyiknek angolnak vagy németnek kell lenni, de nem vagyok ebben biztos.
2015. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!