Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Szent Margit...

A budapesti Szent Margit Gimnaziumba hanyas atlaggal vennenek at? Es amugy jo iskola? Milyenek a diakok?

Figyelt kérdés

#fiú #lány #iskola #gimnázium #Szent Margit gimi
2015. febr. 2. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Állitolag szigorírottak az utóbbi években. Nagyon konzervatív, minden tilos ott.
2015. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is oda megyek és én csak jó dolgokat hallottam róla. Amúgy nem nehéz bekerülni, de én is hallottam hogy az elműlt években erősödött
2015. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
oda járok. a lanyok 70% mai divatpi*sa. a katolikussag ellenere mindenki csunyan beszel es mennek ezek a drogozasok, cigizesek stb.. az ofomet utalom (szerencsetekre nem ot kaojarok mert mar foglalt). viszont mas osztályok tanuloi szeretik az ofojuket. az osztalykozosseg viszonylag jo bar borzasztoan klikkes. en rocker vagyok es elegge sokan megbamulnak a folyosón xdd. a suliban van par jampi kölök, ha ok elkezdenek szivatni annak nem lesz vege... a bufe az fini, meg am szep is az épület. az igazgato olyan mint egy krumpli..xdd azokat a szabalyokat h:szolidan fesd magad, kormot ne fess, a ruhadnak térdig min. kell érnie mindenki a magasbol leszarja. max kapaz egy intot ha pont kiszurnak. a suliba ujjlenyomatos belepttorendszee van ami alapjan tudjak mikor vagy bent vagy mikor jottel ki.... nagyjabol ennyi igy belulrol.. remélem nem keso ^^
2015. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsófika010203 válasza:

Nem tudom még aktuális e, de hátha valakinek segít.

Ahhoz képest, hogy az iskola mottójában benne van a bizalom szó, az nem erről árulkodik, hogy a legkisebb késésért is megköveznek, a hiányzáshoz nem elég az orvosi papír, a szülőnek is be kell írnia stb.

Nagyon sok lopás történik, valaki rájár a diákok pénzére. :D

Az igazgató tényleg krumpli szerű, de ő legalább normális és jófej, nem úgy mint a tanárok zöme.

A nyelvoktatást szarnak találom, de sok a nyelvtanár, így lehet csak mi fogtunk ki rosszakat.

Kivéve az olasz tanár. Én nem olaszt tanulok, de róla hallottam érdekes dolgokat.

Én nnem szeretek oda járni, de ez is személy függő, a közösség se valami összetartó. Nem ajánlom.

2015. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!