Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt érettségin milyen...

Emelt érettségin milyen feladatok szoktak előfordulni? És melyik korszak van túlsúlyban?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha értelmes választ is kapnék, mert eddig itt nem kaptam meg. Pedig pánikbeteg vagyok...és most kéne eldöntenem mire jelentkezem. Jó vagyok tőriből, jó a szövegértésem is... de most kellene átnéznem a dolgokat törire, kérlek segítsetek mert ez nekem fontos.

2015. febr. 2. 19:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Emelt TÖRTÉNELEM* a kérdés

(lehagytam, nem vagyok jól)

2015. febr. 2. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt googleezzad be : "site:gyakorikerdesek.hu emelt töri"
2015. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Középkor, Kora Újkor, Újkor
2015. febr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, az a legbiztosabb, ha végignézed az előzőeket és akkor látod, mire számíthatsz. Az őskor kivételével bármi lehet, de nekem úgy tűnik, hogy az 1500-as, 1700/1800-as és az 1900-as évek eleje-közepe gyakran van.
2015. febr. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!