Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem a...

Szerintetek van esélyem a Debreceni Ady Gimnáziumba 4.6 átlaggal és 66 potos központival?

Figyelt kérdés
Elsőnek a kéttannyelvűt rtukbe.ott tényleg nagyon sokat kell tanulni?Hétvégén is csak tanulás tanulás?(ezt halottam)

2015. febr. 3. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Van esélyed :) 66 központi egyáltalán nem rossz, és állítólag az idei központi elég nehéz volt.
2015. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van
2015. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont oda jártam én is, én ha jól emlékszem 4,5 voltam, és 71 pont volt a központim, ezzel még becsúsztam. De én nem a drámás osztályba mentem, utóbbinál sokkal magasabb volt a saját felvételijük szerepe a pontszámításban, a sima emelt nyelvi öt éves osztálynál szinte csak az általános iskola és a központi döntött, az elbeszélgetés meg csak néhány pont volt. Legalábbis akkor még így volt, de hát ez 9 éve volt...:(
2015. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kéttannyelvűre én nem is jelentkeztem, szerintem az tényleg fanatikusoknak való. Az Ady-ban nagyon jó a nyelvoktatás a sima osztályban is, csak könyörgöm, ha felvesznek, vedd is komolyan! Engem is simán megtanítottak volna rendesen angolul, ha komolyan vettem volna, de egyáltalán nem tanultam, és különösebben a többi tárgyat sem, pl. a törit... 2011-ben érettségiztem, egy kicsi hiányzott volna, és most negyedikes lennék a jogon, állami finanszírozásban, így meg... Az Ady egy jó suli, nagyon becsüld meg, ha oda kerülsz!Én sajnos nem így tettem a gimis éveim alatt...
2015. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Bekerültél? :)
2015. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem,sajnos 3 hellyel csúsztam le de a nyelvi előkészítőre felvettek:)
2015. ápr. 29. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!