Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ismételt tárgyfelvételnek...

Ismételt tárgyfelvételnek számít ez?

Figyelt kérdés

Előző tavaszi félévben felvettem a tárgyakat, de azt a félévet hamar halasztanom is kellett (méltányossággal engedélyezték), mert úgy alakult az életem.


Most megyek vissza, ismét tavaszi félévre, tehát azokat a tárgyakat kell felvennem.


Viszont ezt a Neptun renndszer már "ismételt tárgyfelvételnek" minősíti.


De ezt nem értem: ha a korábbi tavaszi félévem halasztva lett hivatalosan, akkor miért nem törölték az akkori tárgyaimat, mivel nekem az a félévem passzív volt?!


Azért elég durva akkor, hogy az önköltségen túl be kell fizetnem közem 40000 forintot "ismételt tárgyfelvétel" címen, holott azokat el sem kezdtem annak idején. Az a félévem passzív volt.


2015. febr. 3. 23:26
 1/3 anonim válasza:
A Neptun távol van a tökéletességtől (informatikus :D). Mindenképpen jelezd a TO felé, ők elrendezik.
2015. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet a Neptun nem tudott a halasztásról

Írj kérvényt, hogy ne tekintsék (a mostanit) ismételt tárgyfelvételnek

2015. febr. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor a lényeg az, hogy mivel az a félévem passzív volt (méltányosságival kértem a halasztást, de akkor már én nem tudtam törölni a felvett tárgyakat), így inkább technikai okokból maradhattak mégis meg az akkori tárgyaim?


Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

2015. febr. 4. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!