Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik képzés lenne a legjobb,...

Melyik képzés lenne a legjobb, mint fő állású munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves vagyok, jövőre fogok érettségizni és mostanság eléggé sokat gondolkodom azon, hogy merre és hogyan tovább.

Jelenleg közgazdaságot tanulok java részt... de ez nem igazán érdekel így egyértelmű, hogy nem ez az az irány amin tovább szeretnék haladni.

Tanulmányaimról röviden annyit, humán tantárgyak 3-4, míg a reál tantárgyak 2-3, a többi bele értve az informatikát angol idegen nyelvet 4-5.

Ami viszont érdekel az az informatika, ezen belül szinte majdnem minden + a médiai dolgok.


Tényleg szinte minden pl.: animálás (Cinema4D), modellezés (Wings3D), pályakészítés (CSGO), zene készítés (FL Studio), videók szerkesztése (Sony Vegas), grafikus dolgok (YT/Weboldal/Logo design), fényképezés stb.


Szóval ezek alapján milyen érettségi után szakmát/képzést tudnátok nekem ajánlani?!

Melyik az a szakma/képzés/akármi amivel el tudnék helyezkedni és biztos munkahelyem és megélhetésem lenne belőle?! + Hol és milyen cégeknél tudnék elhelyezkedni?


Pl. A Szent György Média és Informatika Szakközépiskola képzései eléggé érdekesek, ezek közül valamelyik? :D

: [link]


(Külföldi munka sem rossz ha akad olyan képzés amelyre külföldön van kereslet, mivel Angolból eléggé jó vagyok, most fogok tavasszal középszinten nyelvvizsgázni.)


Válaszotokat előre is köszönöm! :)



2015. febr. 5. 17:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!