Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A II. Rákóczi Ferenc gimnázium...

A II. Rákóczi Ferenc gimnáziumban ( Budapest) milyen az angol szóbeli? Nehéz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nehéz
2015. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi az átlagod?
2015. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor egy kicsit megnyugtattál, egy picit esetleg bővebben kifejtenéd?
2015. febr. 7. 08:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Az átlagom 4,8, de félek, mert az angol nem az erősségem
2015. febr. 7. 08:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Először is kaptam egy tételpapírt, amiket egy lapra ki kellett dolgoznom, és csak utána mondhattam fel szóban nekik. Végigmentünk a témákon, nem volt olyan oldott a hangulat sem, de azért nevetgélés meg minden volt :D Lesz egy kis angol szöveg amit magyarul kell összefoglalni majd. Ez az első. A második egy témakifejtős feladat (Én a Shopping & Clothes-ot kaptam) a harmadik pedig 8 db. Magyar mondat amiket angolra kellett fordítani. Ha mindez megvolt lesz pár kérdésük (Miért ezt a sulit választottad, Mi tetszik benne, Milyen nyelvet szeretnél tanulni, stb.) és elkérik az ellenőrzőt. Utána mehetsz is :) Hajrá és sok szerencsét! :)
2015. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!